luni, 29 mai 2017

Angajări: Compania EXTERMO Roman își mărește echipa

angajari extermoConsultant vânzări directe tâmplărie PVC și Aluminiu
Candidatul ideal:
- Experiență în vânzări – constituie un avantaj;
- Minim studii medii;
- Permis auto cat B - minim 2 ani;
- Claritate, logică și acuratețe în comunicare;
- Abilități de negociere, putere de convingere;
- Personalitate ambițioasă, automotivată și dedicată procesului de vânzare;
- Cu domiciliul în Roman sau împrejurimi.
Descrierea jobului:
- Responsabilitatea cu vânzările pe o zonă desemnată. Vânzarea se face prin contactul direct cu clienții;
- Identificarea potențialilor clienți și a necesităților acestora, prezentarea produselor;
- Inițiere, vizionare, ofertare, negociere și finalizare contracte;
- Managerierea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Menținerea relațiilor de colaborare cu principalii clienți din piață;
- Capacitatea de a culege și folosi informații din piață;
- Întocmire rapoarte;
- Respectarea standardelor cu privire la imaginea societății Extermo.
Beneficii:
- Se vor pune la dispoziție toate facilitățile necesare îndeplinirii optime a responsabilităților;
- Program de lucru flexibil;
- Salarizare formată din parte fixă + comision vânzări;
- Bonusuri importante din vânzări;
- Cursuri specializate;
- Mașină și telefon de serviciu.
Descrierea companiei:
Suntem un colectiv tânăr, generator de idei constructive, aflat în permanentă interacțiune și urmărind satisfacerea în totalitate a cerințelor clienților prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora. Acest lucru este posibil grație calificării noastre în domeniul producției și comercializării soluțiilor de tâmplărie pvc și aluminiu, cu o experiență de peste 10 ani.
De-a lungul timpului, am reușit să satisfacem cerințele clienților noștri prin calitate și seriozitate, fapt ce ne-a adus beneficii, nouă și clienților noștri, atât pe plan intern, cât și pe plan internațional, având colaboratori în Italia, Franța și Belgia.
Nu ezita să ne contactezi. Ne pasă de cei cu care lucrăm și suntem conștienți că respectând pe cei din interiorul echipei noastre aducem mulțumire, iar mulțumirea echipei aduce și mulțumirea clienților!
CV la: office@extemo.ro  | Fdt. Crizantemelor 1A/2 Roman | 0732 804 252
EXTERMO Roman

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu